Fear Changes Us - 30. kapitola II.část

7. dubna 2013 v 1:12 | Charlie |  Fear Changes Us

Téma:The Vampire Diaries
Pár: Damon/Elena/(Stefan)
Čas: Příběh navazuje na téma třetího dílu třetí řady, tedy konkrétně na moment, kdy šel Damon do baru za účelem rozptýlit Klause, aby mohla Elena přemluvit Stefana k odchodu domů. Dále se rozvíjí svou vlastní cestou :o)

Pozn.: Dlouho, předlouze slibovaná II. část 30. kapitolky :) Proč to vlastně trvalo tak dlouho? Původně už jsem měla půlku této části napsanou, jenže potom začala má flashka vyšilovat a já ztratila celou 30 kapitolu, tudíž i II. část. Pak jsem se dlouze přemlouvala k tomu, abych to dopsala a abych to dopsala dobře. Dnes jsem našla čas i inspiraci a zde to máte...více v dovětku! :o) Upozornění pro mladší čtenáře, vyskytují se opepřené scény... :D A zanechte prosím komentáře, ať vím, zda se vám směr povídky líbí :)30. Kapitola II. část - "360 Degrees"
("360 stupňů")

Mimo Mystic Falls, 31. červenec 2011
(Psáno z Elenina pohledu)

Ale místo toho se po pár vteřinách postel opět prohnula pod váhou Damonova těla.

"Na," hlesl ke mně.

"Hm?" ptala jsem se, jelikož jeho tvář nebyla v šeru moc k nalezení, ale po chvilince se v měsíčním svitu ukázaly Damonovy modré očka. A ještě něco - odlesk čepele.

"Co to je?" opřela jsem se o rám postele, dál od Damona, čekajíc na jeho vysvětlení. Moje oči už si naštěstí začaly zvykat na tmu kolem a já pomalu rozeznávala rysy Damonovy tváře, kterou zdobil jeho typický ironický úšklebek.

"Vezmi si to," podával mi onu blýskající se čepel.

"Co s tím mám dělat?" váhala jsem a roztržitě napřáhla ruku k malému nožíku, který mi Damon nabízel.

"Vezmi si to a uvidíš. Věř mi, jako jsi mi věřila před chvílí."
Mé oči se na malý moment zastavily v těch Damonových, aby zkontrolovaly pravdivost jeho slov. Nabízely mi bezpečí, důvěru a…lásku? Tolik věcí, které tam v předešlých dnech nebyly k nalezení - až na dnešní večer.

"Dobře," přijala jsem nabízený nožík se stříbřitě vyleštěnou čepelí, "a co teď?"

Damon zakotvil pohledem v mých očích a mírně nahnul hlavu na bok, čímž mi nabízel k vidění svůj holý krk, jako já jemu před pár minutami.

"Ty víš," pobízel mne k činům.

Mou tváří prolétlo zděšení, ale po pár nekonečných vteřinách jsem se nakonec odhodlala a odlepila se ze své pozice v samotném čelu postele. Jako kočka jsem se plížila k Damonově obnaženému krku. Když už jsem mu byla na dosah, vzal mne Damon do náruče a lehkým pohybem přesunul těsně na svou hruď. Byla bych značně v rozpacích, kdyby mne nezačala silně zajímat tepna na jeho krku.

"Můžu?" zeptala jsem se pro ujištění. Místo odpovědi mě Damon pohladil po tváři a lehoučkým tlakem za bradu přitáhl na ohbí svého krku.

Už jsem neváhala, bylo mi vše jasné. Pomocí nože jsem si prořezala cestu k tepně. Hned, co se v tržné ráně objevily první kapky tmavé krve, odložila jsem nůž a doslova se přisála k Damonovu krku. Rukama jsem si přitom přidržovala jeho hlavu na jednom místě a vypnula své vnímání. Opět existoval jenom žár.

Ze slastného deliria mne vyrušil až sám Damon, když mi ze svého krku odpoutal mou pravou ruku, zatímco tou levou jsem se začala poslepu probírat kadeři jeho vlasů. Jakmile na mé tělo začalo opět upadat ono delirium a do nitra se rozléval spalující se žár, Damon tomu ještě přidal šťávu. Zakousl se do zápěstí na mé pravačce a začal upíjet mou krev.

A mé nitro puklo. Vesmír se otočil o 360 stupňů. Ve sluneční soustavě se zrodila zcela nová hvězda, která nás s Damonem naprosto pohltila.

Najednou jsme se oba dva současně odtáhli a hleděli do svých rozjasněných tváří. Naše rty od sebe dělilo jen pár milimetrů a Damonovi nedělalo žádný problém překonat tuto malou vzdálenost. Rychle jsem se natlačila na jeho svalnatou hruď a nechala své srdce bít nadpozemskou rychlostí.

Damon zapletl jednu svou ruku do mých vlasů a druhou zajel pod lem mého trička. Dotek jeho studených prstů mě donutil na chvíli se odtáhnout a využít tento čas na nabrání nového dechu do touhou rozžhavených plic.

Vím, že už není cesty zpět. Jeho tělo, jeho doteky, jeho vášeň a touha - to vše mě nutilo se mu podvolit. Ale to ostatní jsem mu oplácela já sama. Za jakým důvodem, na to jsem v tu chvíli neměla moc času myslet. Je to snad projev citů, které jsem k němu poslední měsíce tak tajně chovala? Nebo to je tím krásným, hřejivým pocitem, který v mém těle vytváří lahodnou symfonii rozkoše?

Jakmile mne Damon povalil pod sebe na postel, už jsem všechny své otázky naplno hodila za hlavu. Teď jsme existovali jen my dva a naše zářící hvězda.

"Damone?" vyrušila jsem ho, když se zrovna začínal věnovat laskání mého krku.

"Ano?" optal se značně zmučeným hlasem, jakým dával jasně najevo, že v tuto chvíli nechce konverzovat.

"Neublížíš mi už, že ne?" shlížela jsem k jeho modrým očím, které kotvily střídavě na mé tváři a na mém dekoltu.

"Eleno," odmlčel se, aby se mohl posunout na mou úroveň, "co cítíš, když udělám tohle?" zeptal se a otřel se o mé rty tak lehce, jako bych byla motýl, který může díky špatnému dotyku ztratit možnost létat. Byl to takový ten nepatrný polibek, který vám přitom vezme natolik dech, že chcete okamžitě víc. Natáhla jsem se tedy k Damonovi za účelem pokračovat v tom, co jsem svou blbou otázkou přerušila, ale Damon se nade mne vyhoupl a tím mě zatlačil zpátky do hedvábných polštářů luxusní postele.

"Hm? Co cítíš?" zopakoval svou otázku.

Nadzvedla jsem se na loktech, tudíž nás od sebe opět dělilo jen pár milimetrů a hleděla Damonovi do jeho hlubokých studánek, hrající si tu a tam na jeho oči.

"A co cítíš ty?" zašeptala jsem do jeho rtů.

Damon hlasitě polkl a ukazováčkem přejel po křivkách mé lícní kosti. Dotek jeho prstů už nebyl zdaleka tak ledový, jako předtím. Vycházelo z nich příjemné teplo, doprovázené elektrickými šoky, které vytvářela přítomnost jeho kůže na té mé.

"Já se ptal první," zašeptal, tentokrát do mých rtů a já tak mohla zhluboka vdechovat jeho omamnou vůni.

Nakonec Damon poslechl mé nejtajnější přání a konverzaci přesunul na později. Vrhl se nejdříve na můj spodní ret, se kterým si jemně pohrával, ale jakmile jsem mu ovinula ruce kolem krku, tak polibek prohloubil. Byla jsem natolik omámená, že mě Damon mohl zatlačit zpátky do měkké matrace. V momentě, kdy se do polibku naráz přidaly oba naše jazyky, vypnula jsem v přívalu rozkoše své tělo oproti Damonovu a prsty zajela do černých kadeří jeho hustých vlasů. Zatímco Damonovy prsty už dobrou chvíli hladily mou rozpálenou pokožku pod bavlněnou tkaninou onošeného trička, já se zabývala vyhrnováním jeho trička.

"Můžu?" vyhrkla jsem přerývaně, když už jsem nemohla Damonovo tričko vyhrnout nikam výš.

"A já můžu?" opětoval mi Damon a vyhrnoval mé tričko za lem podobným způsobem, jako já vyhrnula to jeho.

Oba jsme si vzájemně odpověděli souhlasným přikývnutím a zbavili se našich vrchních svršků a posléze, v zápalu touhy, i těch spodních. V té chvíli jsem si uvědomila, že jsem před Damonem poprvé "skoro" nahá. Musela jsem trošku zčervenat, protože Damon jako by četl mé myšlenky a zakryl mé tělo svou svalnatou hrudí. Zaryla jsem nehty do jeho ramen, když se svými laskajícími rty dostal až k mému dekoltu a potom mě jedním prostým pohybem zbavil podprsenky.

Nečekala jsem dlouho a byla jsem zbavena i spodní části prádla. Zatím jsem nevyvíjela oproti Damonovi moc aktivity, jen jsem se vždy podvolila těm jeho aktivitám. Ale nyní jsem již uznala za vhodné, že je taky třeba trošku jej potrápit a přehoupla se nad něj. Zprvu jsem netušila, co mám začít jako první, až jsem si všimla, že má Damon na sobě stále své boxerky, kdežto já už jsem nahá. Po chvíli rozhodování jsem je tedy roztřesenými prsty začala stahovat.

Ne, že bych se bála, jen jsem si nebyla jistá - měla jsem obavy, že něco udělám špatně a to tak špatně, že se hvězda zhasne a z téhle chvíle se stane opět jedna z dlouhého zástupu mých nočních můr.

Z dumání mě vyrušil Damon, který se náhle prudce zvedl do sedu a zastavil mé prsty putující po jeho bocích.

"Počkej," zavrněl mi do ucha a své ruce položil na má záda. Potom mě políbil na obnažené rameno a pomalinku stáčel zpátky pod sebe. Nebránila jsem se tomu a v pozici pod Damonem zjistila, neboli spíše ucítila, že jeho boxerky už jsou nějakým zvláštním způsobem pryč.

Znovu mne políbil, tentokrát na druhé rameno a zahleděl se hluboko do mých očí. Věděla jsem, co to znamená a oč tím žádá, a tak jsem jej pohladila po jeho sametově hebké tváři.

Vnikl do mě jemně. Kdyby se nezačal okamžitě pohupovat v bocích, ani bych to v pobláznění nepoznala. Jenže rozkoš uvnitř mého nitra mi to dala značně najevo a já s každým dalším přírazem stupňovala své sténání i sílu stisku na Damonových bocích, kde spočívaly mé ruce.

"Damone," zasténala jsem, když se v mém podbřišku začaly stupňovat známé palby ohňostroje. Začala jsem mu zarývat prsty do pozadí, snažíc se ho tak více natlačit k sobě.

"Eleno," zavrčel a zdvojnásobil rychlost i důraz svých přírazů. A pak přišla chvíle, kdy se vesmír opět zatočil o 360 stupňů.

Poznala jsem svou druhou největší závislost.Dovětek (PS): Nakonec jsem k tomuto dílu žádnou píseň nevybrala, protože by se tak trochu těžko vybírala :o) Já si myslím, že nejlepší je mít na "takovéhle" scény klídeček :D Prosím moc o komentáře, je to má první kapitola tohoto rázu a nevím, zda jsem to nepřehnala, či naopak, zda jsem se toho moc nezdráhala...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lenuš Lenuš | 7. dubna 2013 v 1:27 | Reagovat

Téda ! K tvojmu dotazu na konci kapitolky, vobec si to neprehnala a rozhodne si sa nezdráhala :-). Už si si určite všimla, že ja na takéhoto Damona moc nie som, ale táto kapitola sa mi skutočne páčila. Opísala si to veľmi dobre, je to jedna z mála takýchto scén, do ktorých som sa dokázala vžiť :D

2 iris iris | 7. dubna 2013 v 11:40 | Reagovat

dokonalé,prosím další

3 Terry Terry | Web | 7. dubna 2013 v 12:04 | Reagovat

Bylo to perfektní! Vážně ohromující a strhující! :D
Řeknu to takto: It was a complete symphony! :-D

4 terulka terulka | 7. dubna 2013 v 13:24 | Reagovat

Je to úžasný,krásný no prostě jedním slovem dokonalé! :D
Těším se na další! :-P

5 Andul Andul | Web | 7. dubna 2013 v 15:05 | Reagovat

NO to je něco! Ani moc, ani málo. Prostě exploze se správnou dávkou vášně i romantiky. Na tuhle kapitolu rozhodně stálo za to si počkat.
Napsala jsi to tak geniálně, že se do toho člověk dokázal propadnout a nevnímat nic jiného. Sama jsem cítila takový Ten pocit na hrudi.
Je to prostě, ahhh dochází mi slova chvály :-D

6 Tereza Tereza | 7. dubna 2013 v 16:40 | Reagovat

Souhlasím s ostatními, úplně jsi se trefila, nebylo to přehnané, prostě to měla to co to mělo mít. Romantika, vášeň, sex. Tyto pocity se špatně popisují, ale ty jsi je popsala úžasně. Tyto scény moc nemusím, protože hodně lidí co píše je neumí popsat, tak aby to čtenáře pohltilo, a ty jedna z těch, u kterých se to čte hodně dobře :)

7 Alalka Alalka | E-mail | 7. dubna 2013 v 22:03 | Reagovat

Jéé, to bylo tak strašně mile napsaný, četlo se to úplně samo. Myslím, že jsi nic nepřehnala, bylo to tak akorát :-)
Jsem ráda, že jsme se (nebo spíš Elena) dočkaly, po to všem si holka zasloužila nějaký příjemný zážitek ;-) A Damon vlastně taky.

8 Mišule Mišule | 8. dubna 2013 v 21:41 | Reagovat

Rozhodne skvěle napsana scéna.. Velké plus a určitě to není přehnané.. ;)

9 Charlie Charlie | E-mail | Web | 10. dubna 2013 v 19:43 | Reagovat

[1]: Díky moc! :-) Já taky nejsem moc na toho slaďouše, tak jsem to tu psala tak nějak neutrálně... :-)

[5]: Díky :-) !!! Já jsem se téhle kapitoly ukrutně bála :D Jsem ráda, že se dostavil i hřejivý pocit :D

[6]: Super, děkuji! :-)

[7]:Díky moc! :-) Jsem ráda, já se tohohle psaní vážně bála, přečetla jsem pár kapitol tvých povídek a pár z jednoho blogu :D Pak jsem písala :D

10 Kočka Kočka | 14. března 2014 v 11:21 | Reagovat

Píšeš skvěle. Máš ojedinělý talent pro vystihnutí jakékoliv situace, že pak čtenářka jako já ztrácí pojem o okolí a je do příběhu vtažená všemi smysly. Až na pár maličkostí je to dokonalé. Obdivuji výdrž v psaní. I když tu čtu, že píšeš rychle, den za dnem, psaní vypadá promyšleně a není přitažené za vlasy. K téhle kapitole: bezva, nebyla jsem odbyta větou typu - a pak na to vlítli a podobné stydlivé náznaky :). Jen tak dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.