The Archangel - 11. Kapitola

8. května 2013 v 15:00 | Charlie |  The Archangel
Téma:The Vampire Diaries
Čas: První série TVD - rozvíjí se svou vlastní cestou :o) Pro více informací si přečtěte prolog.

Pozn.: Zdár, tento článek je přednastavený, jelikož jsem pryč :o) Uvidím, jak se budu večer nudit, když tak vám tu dám FCU, nebo další kapču TA. Víte, že v 17:30 hraje na Nova Cinema TVD? Já doufám, že už budu doma! :D Nechci si nechat ujít to neodolatelné Damonovo (Ianovo) "Hello Brother" (myslím, že to říkal už v I. díle, ne? :))..K této kapitole..nevěděla jsem, co z toho udělat, tak je z toho blbina :D Příští kapitolka už bude mít větší smysl - tedy, pokusím se :D...Jinak prosím, zanechte komentář i zde! :o)11. Kapitola - "Unexpected Ideas"
("Nečekané nápady")

Že se to k tomu hodí? :D Minimálně k tomu konci, no řekněte! :D
"Já už mám dávno vybráno, ale ty ne, tak se toho ujímám za tebe," odvětil mi Damon, aniž by odtrhl pohled od desek jídelního lístku.

"Hm a co máš tedy vybráno?"

Damon odložil desky na kraj stolu a očima se setkal s mými. O setinu vteřiny později jsem zacítila mírný tlak v oblasti spánků, což by mělo znamenat jen jediné - telepaticky mi posílá zprávu.

Povolila jsem tedy na chvíli svůj tlak na pomyslné bráně do mé mysli a nechala dovnitř proklouznout Damonův vzkaz.

"Vždyť ty víš," rozeznělo se mi v uších tajemným tónem. Celá telepatická záležitost trvala pouhých pár minut, při kterých mě Damon nepřestával probodávat pohledem. Jako by nestačilo, že chce probodnout zuby mou žílu.

Vřele si vychutnával svůj první, trýznitelský krok dnešního večera. On si asi myslí, že mu to sežeru.

"Myslíš si snad, že se od tebe nechám deptat?" promluvila jsem zcela poklidným hlasem směrem k Damonovi. Místo odpovědi se začal věnovat opět příchozí číšnici.

"Tak co si dáte?" zeptala se číšnice, opírající se rukama o kraj našeho stolu. Skoro mi připadalo, že Damona balí. Ten ale obrátil pohled zpátky ke mně a pokřiveně se usmál.

"Jíst bude jenom tady moje květinka," mrknul na mě, "a dá si jenom menší steak s hranolky a k tomu coca-colu. Moc se tu nezdržíme, máme ještě bohatý program."

"A vy si tedy nedáte nic?" optala se pro jistotu číšnice a upírala při tom pohled plně na Damona. Podlehla jsem zvědavosti a na pár vteřin nakoukla do hlavy oné servírky. Yes, vážně ho chce sbalit!

"Ne, možná tak skleničku burbonu. Díky," podal Damon servírce jídelní lístek a sklopil pohled zpátky ke mně.

Dál už ani jeden z nás nepromluvil. Damon bloudil pohledem ve výstřihu blonďaté holky, co si nově přisedla k vedlejšímu stolu a upíjel u toho ze své objednané skleničky burbonu. Já se střídavě věnovala svému jídlu a coca-cole. Dokonce se mi na pár minut podařilo úplně oprostit od faktu, že tu nesedím sama a nedobrovolně.

Jenže hned co jsem dojedla, Damon mě vrátil do reality svým náhlým zvednutím od stolu. Před svou prázdnou skleničku burbonu odhodil pár bankovek a postavil se těsně k mé židli. Pohledem jsem okamžitě střelila k oné holce "od vedle" a doufala, že tímto rande s Damonem skončí a on si to půjde za roh rozdat s blonckou. Kéž by to vyšlo!

"Domů trefíš sama, že ano?" optal se Damon, stojíc u mé židle. Ono to vyšlo!

"Počkej, to už…to už je jako konec večeře?" ověřovala jsem si danou skutečnost, abych Damonovi opět neskočila na špek. Nikdy nevíš…

"No, jestli nechceš, tak…"

"Ne! To je v pořádku!" vyskočila jsem radostně od stolu a rychle se protáhla kolem Damona. Nijak na mou reakci neodpovídal, pouze stále upíral pohled na onu bloncku "odvedle". Až teď jsem si uvědomila, že to je pro mě vlastně určitá potupa. Nejdříve mě páneček pozve na večeři a přijde si o půl hodiny později. Posléze mě překvapí svou hrou na gentlemana, ani si neobjedná jídlo, chová se divně a teď mě posílá domů? To mě teda chlapec zklamal!

Čekala jsem buď nejhorší večer, nebo naopak ten nejlepší, jakožto poslední rozloučení se vlastním životem. To jsou dva extrémy, které si dnes u večeře pouze střídaly stráže. Ovšem, který z oněch extrémů je ten pravý? Jak teď mám vědět, na čem jsem? Do háje s tím!

Když už jsem si to rychle mířila k odchodu, v polovině cesty přes bar mi přišel na mysl docela bláznivý nápad. Ale co, žijeme jen jednou!

Prudce jsem se otočila na podpatku a mířila si to zpátky k Damonovi, který si to teď zase mířil k vedlejšímu stolu.

"Ptáčátko, vždyť jsem málem odešla bez rozloučení!" křikla jsem za Damonovými zády a usmívala se přitom doslova jako blázen. Damon se ke mně otočil s výrazem ve tváři "Co to ksakru děláš?!" a pokusil se znovu nabourat do mé hlavy ve víře, že odhalí, co mám za lubem.

Ty jeho marné pokusy jsem odrazila od brány jako mávnutím kouzelné hůlky Harryho Pottera a přitáhla si Damonův obličej ke svým rtům.

Políbili jsme se sice jenom krátce, ale nemohla jsem si nevšimnout, že Damonovi se to líbilo. Jakmile jsem se totiž od něj odtáhla, pohrával mu na rudých rtech široký úsměv a v očích jiskřily takové ty plamínky, které nejčastěji spatříte v očích malého buldočka, jež čeká na pamlsek od obvykle obtloustlé paničky.

"Ehm…no, ptáčátko," poplácala jsem Damona po tváři, "měj se krásně a dík za véču," a ladně odkráčela z Grillu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 katty katty | 8. května 2013 v 16:02 | Reagovat

Božíí :D
Tomuhle řikam rozlučka ve vší parádě :D jsem zvědavá jak na to bude Damon reagovat :-D
Moc se ti to povedlo ;-)

2 erin erin | 8. května 2013 v 16:19 | Reagovat

bomba lepší označení nemám.

3 Lenuš Lenuš | 8. května 2013 v 17:17 | Reagovat

Čo všetci robíte takú vedu z toho, že TVD pojde v telke ? Veď si to možete stiahnuť 8-O .. navyše s českým dabingom ( niežeby bol slovenský lepší :-D ) .. no, skrátka, radšej si to pozriem s titulkami.
"Počkej, to už…to už je jako konec večeře?" - ona mu vážne uverila, že ju pustí domov ? O_O ehm .. on ju vážne chcel nechať odísť ?
To mě teda chlapec zklamal! :D - tak toto bolo tak trochu dvojzmyselné :D
To jsou dva extrémy, které si dnes u večeře pouze střídaly stráže. - to sa jej až tak páčila tá chvíľa, keď ju Damon nechal jesť ? :-D
"Ptáčátko, vždyť jsem málem odešla bez rozloučení!" křikla jsem za Damonovými zády a usmívala se přitom doslova jako blázen. - nieee .. mali ste vidieť moju tvár, keď som si uvedomila, čo chce urobiť .. mala som na tvári totálne prihlúply, stupídny úsmev :-D .. konečne originálny prvý bozk !
Ty jeho marné pokusy jsem odrazila od brány jako mávnutím kouzelné hůlky Harryho Pottera a přitáhla si Damonův obličej ke svým rtům. :D
"Ehm…no, ptáčátko," poplácala jsem Damona po tváři, "měj se krásně a dík za véču," a ladně odkráčela z Grillu. - že ptáčátko :D Zdá sa mi to, ale naráža na Damonovu vranu ? :-D
.. Tomuto ty hovoríš blbina ? Je to jedna z najlepších kapitol ! 8-)

4 Tereza Tereza | 8. května 2013 v 20:57 | Reagovat

Souhlasím s ostatními, takhle kapitolka mě opravdu pobavila :) Tedy hlavně ten konec, ale mohla ta kapitolka být delší, aspoň Damonova reakce tam ještě mohla být :D ... Teď se nemůžu dočkat další, a kdy bude? :D

5 Lenuš Lenuš | 9. května 2013 v 0:43 | Reagovat

Ach, nie, práve som si uvedomila, o čom spieva v tej pesničke .. a skoro som sa zadusila ( čajom ), keď som si to spojila s Carrie :D.

6 Cicuš Cicuš | 9. května 2013 v 14:41 | Reagovat

no to bolo super vymyslela si to super a hlavne ten koniec bože chcem ďalšiu časť :-D  :-)  :-P

7 Terry Terry | 10. května 2013 v 15:31 | Reagovat

...ty plamínky, které nejčastěji spatříte v očích malého buldočka, jež čeká na pamlsek od obvykle obtloustlé paničky.
Tak přesně ty můžete vidět u mě, když čekám na další díl TVD! :D
Každopádně super, paráda! Moc se těším na další... :)

8 Charlie Charlie | E-mail | Web | 10. května 2013 v 20:58 | Reagovat

[1]: Děkuji, tož když rozlučka, tak pořádná! :-D

[2]: Díky :-)

[3]: Já z toho vědu nedělám, jen je fajn, že se můžu koukat i v TV, když náhodou mám čas a nemám stáhnuté žádné díly :-) On ten dabing - já ho taky nemusím, ale pro mě je hlavní, že tam je vidět Ian :-D
Jinak, uvidíš v příštím díle, co zamýšlel Damon - díl bude z jeho pohledu :-) Jinak, díky, díky, díky moc!!! :-)  A ano, narážka na Damonovu vránu :-)

[4]: Delší - já teď zase nestíhám, takže se omlouvám, ale delší bych nezvládla :-D Další bude možná dnes, spíše jutro :-)

[6]: Díky, neboj, dočkáš se :-)

[7]: Ani mi nemluv - jsme všichni takoví plamínečci :-))) A díky :-*

9 Lenuš Lenuš | 10. května 2013 v 21:53 | Reagovat

[8]: Jo jo, to je pravda. Ja som sa napríklad pristihla, ako vždy, keď idem napísať "Inak", napíšem "Iank" .. asi nejaká Ian - choroba :D
Tak to ja som si všetky diely stiahla a nahrala, takže teraz mám pokoj :-D.

10 Alalka Alalka | E-mail | 13. května 2013 v 20:15 | Reagovat

Super, Carrie je číslo (ruku na srdce, kdo by takový šance nevyužil, že?) a nebojí se nebo to dokáže dobře skrývat. Snad se jí to provokování nevymstí :-)

11 Charlie Charlie | E-mail | Web | 14. května 2013 v 14:53 | Reagovat

[10]: Taky doufám! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.