Září 2013

Burning Desire - 12. Kapitola

29. září 2013 v 19:38 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: Tak jsem se dnes konečně donutila dopsat aspoň jednu novou kapoitolu. Už se cítím fajn, vážně, akorát si ještě potřebuji utřídit pár myšlenek :) Řeknu vám upřímně, to loučení bylo těžký...fakt. Ale teď už k povídce - měla jsem vizi, která mě dovedla k nápovědi na příští děj, ovšem zatím nevím, jaký to bude :D Tahle kapitolka se mi po dlouhé době líbí...no, posuďte sami ;) Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Nová kapitola...pche

26. září 2013 v 19:30 | Charlie
Ahoj lidi,
chci se Vám omluvit, že tu teď nepřidám ani jednu kapitolu z povídek. Mám od každého něco, a tak bych to musela dopsat a na to se momentálně vážně necítím. Jsem jako tělo bez duše... Prodali mi koně. V sobotu mám poslední možnost se s ní (Lanette) rozloučit a zkouším se na to nějak psychicky připravit. Snad bude mít takový nový domov, jaký si právěm zasluhuje - ten nejlepší.


Díky za pochopení, po sobotě se určitě ozvu, možná už dřív.

Burning Desire - 11. Kapitola

23. září 2013 v 18:41 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: ..předem ZNOVU Ještě jednou vám moc děkuji za tak příznivé komentáře a doufám, že v nich budete pokračovat i nadále :) Tuhle kapitolu Další kapitola, kterou jsem doslova tlačila přes koleno :D...nakonec se z ní vyklubal celkem fajn (další) úvod do děje opravdový děj :o) Fajn lidi, už se to bude jen a nej zlepšovat! Už jsem se zlepšila! Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Chmýří Pampelišky - 1. Kapitola

21. září 2013 v 21:43 | Charlie |  Chmýří Pampelišky

Téma: TVD

Čas: Nenavazuje na žádný specifický moment, ale přibližně první řada seriálu.

Pozn.: Tuto povídku jsem původně psala jako soutěžní jednorázovku na blog k Terry, ale po jejím dopsání jsem nepřestala mít chuť napsat i další kapitolu. Pokud jste zapomněli, přečtěte si její prolog zde :) Prosím, komentujte ;)

Burning Desire - 10. Kapitola

20. září 2013 v 21:17 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: ..předem ZNOVU vám moc děkuji za tak příznivé komentáře a doufám, že v nich budete pokračovat i nadále :) Tuhle kapitolu jsem doslova tlačila přes koleno...nakonec se z ní vyklubal celkem fajn (další) úvod do děje :D Fajn lidi, už se to bude jen a nej zlepšovat! Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Burning Desire

19. září 2013 v 19:47 | Charlie

Lidičky, moc se omlouvám, ale nový díl bude až ZÍTRA. Musím dnes sepsat článek do projektu MF DNES :o) Mějte úspěšný pátek a hezký zbytek dne a zítra naviděnou / načtenou!! :DHit By Car - 4. kapitola

18. září 2013 v 22:20 | Charlie |  Hit By Car
o Téma: TVD
o Čas: Nelze zpecifikovat
o Pozn.: Ták, konečně můj díl! :D Snad se vám bude líbit ;) Jinak dnes dopisuji další kapitolu BD (bude tu zítra) a chystám novou povídku, nebo dokonce novou řadu jedné ze svých povídek. Uvidíme ;)

Hit By Car - 3. kapitola

18. září 2013 v 22:16 | Charlie |  Hit By Car
o Téma: TVD
o Čas: Nelze zpecifikovat
o Pozn.: Třetí kapitola je psána z pohledu Terry (odkaz na její blog naleznete v menu - píše moc dobré fan fiction a díky ní jsem založila tento blog!). Během večera vám tu přidám i další díl, který už byl sepsán mnou :o)

Spisovatelský blok

18. září 2013 v 13:15 | Charlie
Jsem nemocná. Není mi dobře. Snažím se, abych mohla jít už zítra do školy, ať nezameškám tolik hodin, jenže to znamená, že se už dnes musím naučit na zítřek plno učiva, které ani nemám v hlavě, protože jsem nebyla u jeho výkladu. Pche, ještě že jsem pozitivní jedinec :o)


Dneska venku krásně svíti sluníčko. Nejradši bych si vzala kovnici kafe, deku (..a plno léků, abych se mohla případně zfetovat) a šla psát někam ven, do parku. Naneštěstí nejsme v USA, takže bych riskovala, že by mi nějaké individium šlohlo noťas, nebo by se mi vybila baterka. Dřepím tedy doma a snažím se něco sepsat, než padne hodina, kdy mám obvykle v plánu se učit.
No, nejde to. Snažím se něco vypotit, ale tím jak se vážně potím, mám bolavé oči, uši i mozkové závity, vážně to jde velice těžko. Asi konfrontuji ke sledování Will & Grace (..miluju ten seriál!) a uvidím, co přijde během dne, popřápadě během večera.


Mimochodem, děkuji vám moc za komentáře u Fear Changes Us - mnoho z nich mě téměř rozplakalo :-))) A děkuji i za pochopení, že tu teď nepřibývají kapitoly, ale jen co budu fit, zlepší se to.

Negativ

16. září 2013 v 18:59 | Charlie
"Když vám život nadělí negativ, nezoufejte, protože i z něj může jednoho dne vzniknout docela hezká fotka."