Říjen 2013

Burning Desire - 17. Kapitola

29. října 2013 v 13:57 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: Teda, moje aktivita je naprosto příšerná. Moc se vám za to omlouvám, jsem oficiálně hrozná. Je 29. 10. a já jsem za celý měsíc publikovala jenom deset článků, z toho jenom polovina jsou povídky. Každopádně, snad najdu čas a příležitost vám to nějak vynahradit :) Jinak tato kapitolka je kraťoučká a spíše shrnuje pocity z té předešlé, ovšem i přesto je zajímavá ;) Dobře, užijte si kapitolku :) Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Burning Desire - 16. Kapitola

23. října 2013 v 21:19 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: Ha, konečně nějaká akce! Heh, a to teda bude akce! :D Jinak mám pro vás milou zprávu - příští týden mám celý volný (nejdu do školy), takže se budu snažit co nejvíce psát :-)) A jak se máte vůbec? Já dobře. Dnes byl nádherný den, sluníčko zářilo, a tak jsem měla hodně dobrou náladu. Ian mi potom ukradl vlastní pocity a napsal to samé ke své fotce na Instagram - jako by nestačilo, že Butch Hogan je teď v Praze a mě se nic neřeklo...Užijte si kapitolu ;) Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)


Burning Desire - 15. Kapitola

17. října 2013 v 20:52 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: Ha, tahle kapitola se mi moc nelbí, ale kdo ví, možná budete mít jiný názor :o) Mám teď naspěch, když tak se ozvu později ;) Užijte si to! Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)


Min. jeden článek týdně

15. října 2013 v 19:05 | Charlie
Ahojte lidi :o)

Moc si vážím vašich komentářů i pochopení. Minulý týden jsem prošla celkem drsnou depresí, která se mě tak trochu drží i teď. Snažím se z toho postupně dostat a dokonce jsem se včera přemluvila napsat kus nové kapitoly pro Burning Desire.

Každopádně, vzhledem k tomu, že věci nejsou vždy tak snadné, jak se zprvu zdají, rozhodla jsem se vám oznámit, že i když budu i nadále psát, psát a psát, povídky budu pravidelně přidávat pouze minimálně jedenkrát do týdne. To znamená, že každý týden zde přibude jedna nová kapitola buď téhle, nebo oné povídky.

Má otázka pro vás zní...nebude vám to vadit? A taky...chcete vždy dopředu oznámit, který den bude nová kapitola a hlavně které povídky?


Pište prosím, budu ráda za každý váš názor :o) A mějte se krásně! A NIKDY se nevzdávejte... ;)

PS: Ian Freeking Somerhalder si na twitteru změnil profilový obrázek. Svět se zbláznil. (Nechci znít pubertálně, ale poslední dny děkuji Ianovi za jeho existenci. Nebýt ISF, atd., asi bych se zbláznila.)

Burning Desire - 14. Kapitola

12. října 2013 v 1:15 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: Lidi, moc se omlouvám, ale je toho prostě moc. Jsem ohromena všemi možnými negativními pocity a musím se s nimi poprat, protože já se NIKDY nevzdávám. A proto jsem poslední čtyři hodiny seděla u noťasu a vytlačila ze všech možných útrob mozku celou tuhle kapitolu - pro vás. A doufám, že se vám bude líbit :-)) Je pocitová, příští bude zase už dějová. Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Škola...grrr!

7. října 2013 v 19:43 | Charlie
Lidi,
dneska jsem naspala jen pět hodin...dovete si určitě představit, jak moc mě bolí hlava. Celé odpoledne se učím, teď večer jsem našla čas na ISF CZ a snad najdu i na psaní, jen to ještě nevidím na publikaci...píšu vám takhle proto, abyste si byli jistí, že na vás myslím a snažím se :o) Je to s tím časem na houby, potřebuji si zvyknout (já vím, už je říjen, ale stejně si potřebuji zvyknout :D).


Jo, a mám hlad.

Takže se mějte, učte se a já se budu snažit. Fakt :)


All My Dreams

5. října 2013 v 22:01 | Charlie

Citát měsíce:
"There comes a day when you realize turning page is the best feeling in the world, because you realize there is so much more to the book than the page you were stuck on."
"Přijde den, kdy si uvědomíš, že otočení stránky je ten nejlepší pocit na světě, protože taky zjistíš, že je v té knize mnohem více k objevení, než na stránce kde jsi skejsnul."

Chmýří Pampelišky - 2. Kapitola

5. října 2013 v 21:52 | Charlie |  Chmýří Pampelišky

Téma: TVD
Čas: Nenavazuje na žádný specifický moment, ale přibližně první řada seriálu.

Pozn.: Ha, druhá kapitola je na světě! Na rozdíl od té první, se mi tahle líbí a stylem se mnohem více blíží prologu. Už mám i představu, kam bude děj směřovat dál :o) Možná vám to i dojde :D Jinak, už jste viděli první díl páté řady TVD? Já až dneska v jednu hodinu ráno - to jsem totiž dokončila veškerou práci do školy a kolem petice a ISF. Taky by mi Ian mohl zařídit více volna, když chce, ať se koukáme -_- :D Jinak - Prosím, komentujte ;)

New chapter...again?!

3. října 2013 v 20:28 | Charlie
Jsem zase v časovém presu. Grrr. Je toho strašně moc, nestíhám si oddechnout. Budu se snažit dodat nové kapitolky co nejdříve :-)

Mějte úspěšný týden kuřátka!

Btw...máte chuť na novou řadu FCU? Prosím každého mého čtenáře o upřímný názor ;-)

Burning Desire - 13. Kapitola

1. října 2013 v 21:15 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: Jsem nemocná, ale pomalu nezvládnu ani psát :D Ale aspoň jednu kapitolku vám tu hodím :o) Snad se vám bude líbit, tentokrát je trochu atypická a spíše nás uvádí do budoucího děje... Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)