Listopad 2013

Burning Desire - 22. Kapitola

30. listopadu 2013 v 22:24 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: KONEČNĚ jsem se dostala tam, kam chci. Já vím, trvalo to dlouho a omlouvám se, ale teď... to bude lepší :-)) Tahle kapitola se mi prostě líbí. Trošku mi i připomíná běžné diskuze Damona a Eleny - no, trošku jsem se v tom inspirovala - ale Loren se narozdíl od Eleny nebojí říct to, co si OPRAVDU myslí. Takže, vychutnejte si 2000 slov, protože já na nich makala celý týden!! Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Love In The Darkness - III. část

24. listopadu 2013 v 17:00 | Charlie |  Jednorázovky

Zdravím :) Přináším vám poslední část překladu této "Vánoční" jednorázovky od mé oblíbené autorky z webu fanfiction.net, LoveEpicLove. Chtěla bych předem podotknout, že vlastníkem textu je pouze a jedině jeho autorka, já jsem jej pouze přeložila. I přesto vás ovšem prosím, abyste překlad nekopírovali bez mého svolení.

Originál: ZDE (Přeloženo z angličtiny.)

Upozornění: Obsahuje dost žhavých výroků i momentů, takže slabší povahy a děti radši přeskočte ony silné pasáže.

Puf... my bad ;)

24. listopadu 2013 v 15:15 | Charlie

Jsem hrozná spisovatelka. Nedokážu se dostat z toho bloku, který mě před týdnem zachvátil. Zkoušela jsem všechno, dokonce jsem i napsala stránku nové povídky - myslela jsem, že mi to pomůže vyhnat myšlenky z hlavy a začít se soustředit na to, na co mám. No a potom jsem zkusila překlad, abych vám tu aspoň něco mohla dát.


Ten překlad byl celkem těžký, protože slečna, co napsala originál, sice používá běžná a jednoduchá slovíčka, ale její věty jsou taky podle toho stavěné, a potom je těžké převádět jednotlivé fráze do čtené verze a navíc tak, aby se vám to líbilo. Příště zkusím najít složitější překlad, který se ovšem bude paradoxně psát zcela lépe :D Snad.


Co teď? (Kromě toho, že Moke je naprosto drsňácká čičina.) No, kolem páté tady bude poslední část přeložené jednorázovky. Doufám, že se bude líbit. A já se půjdu za chvíli učit a potom vyrábět prezentaci do bilogie, zřejmě. Není mi dobře, tak uvidím, co přijde během dne, jestli se vůbec na něco zmůžu. Slibuji, že se svým blokem budu válčit! Je to moje chyba, protože se nedokážu přinutit sednout k PC a čučet do načatých kapitol. Ono to pomáhá nejvíc, vrhnout se do problému po hlavě. Po chvíli vám prostě secvakne dohromady a jedete dál.


Tak já pádím - mějte se krásně :) Jo a mimochodem... Nezapomeňte na Ianovy narozeniny.

Love In The Darkness - II. část

24. listopadu 2013 v 1:14 | Charlie |  Jednorázovky

Zdravím :) Přináším vám druhou část překladu této "Vánoční" jednorázovky od mé oblíbené autorky z webu fanfiction.net, LoveEpicLove. Chtěla bych předem podotknout, že vlastníkem textu je pouze a jedině jeho autorka, já jsem jej pouze přeložila. I přesto vás ovšem prosím, abyste překlad nekopírovali bez mého svolení.

Originál: ZDE (Přeloženo z angličtiny.)

Upozornění: Obsahuje dost žhavých výroků i momentů, takže slabší povahy a děti radši přeskočte ony silné pasáže.

Love In The Darkness - I. část

21. listopadu 2013 v 22:11 | Charlie |  Jednorázovky

Zdravím :) Přináším vám překlad této "Vánoční" jednorázovky (zatím první část) od mé oblíbené autorky z webu fanfiction.net, LoveEpicLove. Chtěla bych předem podotknout, že vlastníkem textu je pouze a jedině jeho autorka, já jsem jej pouze přeložila. I přesto vás ovšem prosím, abyste překlad nekopírovali bez mého svolení.

Originál: ZDE (Přeloženo z angličtiny.)


Upozornění: Obsahuje dost žhavých výroků i momentů, takže slabší povahy a děti radši přeskočte ony silné pasáže.

Burning Desire - 21. Kapitola

17. listopadu 2013 v 12:54 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: Spojovací kapitola mezi tou předešlou a tou budoucí... Další kapitolu snad stihnu napsat ještě dnes a dala bych vám ji tady zítra :o) Mimochodem DĚKUJI za komentáře a prosím, POKRAČUJTE V NICH!Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Dnes/Zítra nová kapitola

17. listopadu 2013 v 1:16 | Charlie
Zdravím,
byla jsem na štíru s časem a včera (v sobotu) jsem půlku dne strávila u kamarádky a jejího koníka. Bylo to skvělé uvolnění po všech vypjatých dnech i po hnusech, co se poslední dobou udály ve světě. Dokonce jsem si i zajezdila, díky čemuž jsem po příjezdu domů odpadla jako horolezec po výstupu do Himalájí. Nyní (v jednu v noci) píšu novou kapitolu Burning Desire, ale děcka, už to nedám. Chci, aby každá kapitola byla řádně propracovaná, a proto nejnovější kapitolu přidám v neděli.

Nezlobte se a užijte si víkend :o)


P. S. Chystám překvapení - možná nová povídka, možná něco jiného. Ale těšte se ;)

Burning Desire - 20. Kapitola

10. listopadu 2013 v 20:21 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: Lidičky, patří vám moje velká omluva! Vůbec mi nejela wifi :( Musela jsem provozovateli poslat výhružnou sms, aby to konečně opravili! :D Každopádně, dvacátá kapitola je tu a ač s ní nejsem vůbec spokojená, vám se snad bude líbit a uvede nás na tu správnou kolej budoucích dějů. Mimochodem DĚKUJI za komentáře a prosím, POKRAČUJTE V NICH! Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Zítra / Dnes

9. listopadu 2013 v 0:30 | Charlie
Čaute mumínci :o)
Chci se vám omluvit za neaktivitu, ale přes týden jsem prodělala nějakou otravu a bylo mi špatně a byla jsem unavená a u toho jsem musela chodit do školy - kvůli čtvrtletí. Dnes (myslím odteď do doby než usnu) si dávám ještě nucenou pauzu, kouknu na TVD a přečtu pár povídek a zítra (myslím od doby, co se vzbudím) budu psát - pro vás :o)


Nezlobte se a užijte si víkend!

PS: DÍKY ZA KOMENTÁŘE!!

Burning Desire - 19. Kapitola

4. listopadu 2013 v 12:00 | Charlie |  Burning Desire
Téma: TVD (+ Vlastní tvorba)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu

Pozn.: Jsem se dneska zase rozepsala a máme tady napůl akční a napůl dialogovou kapitolku :-)) Loren se začne trochu více uvolňovat...;) Mimochodem DĚKUJI za komentáře a prosím, POKRAČUJTE V NICH! Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)