Prosinec 2013

Díky a... "už to bude" :o)

30. prosince 2013 v 20:32 | Charlie
Lidičky,
předně vám moc děkuji za poslední komentáře. Jsou úžasné a byl to ten nejlepší vánoční dárek, jaký jste mi mohli dát :o) A za další vás chci ujistit, že na nové kapitole BD se pracuje, jen to nejde tak rychle, jak jsem očekávala. Chystám další překlad, takže vždycky, když postrádám inspiraci, vrhnu se na něj a ono to pomůže ve vyčištění hlavy. Jenže potom se do toho až moc zažeru a k povídce je už těžké se vracet. Nemějte ale strach, už mám 3 stránky nové kapitoly!! :D Už jen další pár... :-))


Mimochodem, pokud zde už nepřidám další článek, tak... Šťastný nový rok 2014! Přijdou nové dny, nové šance, nová přání, nové zážitky a nové "já". Nebojte se změn a skočte do toho po hlavě! :o)

Christmas Eve (2. část)

26. prosince 2013 v 1:40 | Charlie |  Jednorázovky
Zdravím :) Přináším vám druhou část mého vlastního pokračování překladu "Vánoční" jednorázovky (Love In The Darkness) od mé oblíbené autorky z webu fanfiction.net, LoveEpicLove. Chtěla bych předem podotknout, že vlastníkem motivu této povídky je pouze a jedině jeho původní autorka, já jsem jej pouze použila ve své vlastní tvorbě.


Pokračování podle motivů povídky, jejíž originál naleznete ZDE a první přeloženou kapitolu zase ZDE.

Upozornění: Obsahuje dost žhavých výroků i momentů, takže slabší povahy a děti radši přeskočte ony silné pasáže.

Časové zařazení: Někdy v průběhu první poloviny třetí série!


Christmas Eve (1. část)

24. prosince 2013 v 0:15 | Charlie |  Jednorázovky
Zdravím :) Jako dárek k Vánocům vám přináším první část mého vlastního pokračování překladu "Vánoční" jednorázovky (Love In The Darkness) od mé oblíbené autorky z webu fanfiction.net, LoveEpicLove. Chtěla bych předem podotknout, že vlastníkem motivu této povídky je pouze a jedině jeho původní autorka, já jsem jej pouze použila ve své vlastní tvorbě.

Pokračování podle motivů povídky, jejíž originál naleznete ZDE a první přeloženou kapitolu zase ZDE.

Upozornění: Obsahuje dost žhavých výroků i momentů (spíše až druhá část), takže slabší povahy a děti radši přeskočte ony silné pasáže.

Časové zařazení: Někdy v průběhu první poloviny třetí série!

Nemoc

13. prosince 2013 v 19:52 | Charlie
Jsem nemocná a zavalená prací, proto tu teď vůbec nic nepřibývá. Omlouvám se za to, ale mám určité priority, které jdou dříve než psaní povídek. Uvidím, jak na tom budu zítra a zkusím něco napsat/přidat. Nic neslibuji, ale jen vás chci ujistit, že jsem se na povídky nevykašlala :) Všechno přijde, až budu mít za sebou tu hnusnou nemoc a taky poslední písemky před Vánoci. Díky za pochopení a užijte si víkend!!

Heh...zítra?!

6. prosince 2013 v 22:15 | Charlie
Ahojte :)
Omlouvám se za další neaktivitu (opět vím, že sem hrozná), ale škola nabírá obrátek (pololetí :/
). Ke psaní se dostanu až dnes/zítra, takže novou kapitolu tady nečekejte dříve než v sobotu odpoledne.

Ian má v neděli narozky a dnes umřel Nelson Mandela. Ať odpočívá v pokoji... Člověk se stále pohybuje mezi smutkem, radostí a někdy i zlobou.. Tak to je i u mě. Jen vás prosím, abyste se na mě nezlobili :) Vážně se snažím a víte, že psaní miluji, ale najít si čas je to nejtěžší.Nádherný pátek... všem!!