Březen 2014

Novou kapitolu... ?

29. března 2014 v 22:18 | Charlie
...Vám zde tento víkend zřejmě nepřidám. A proč? Jsem na závodech, užívám života a (opět) nemám čas. Také je tu i jeden rize subjektivní důvod a to je množství vašich komentářů u poslední kapitoly. Ne, že bych vám tady dávala nové kapitoly jenom tehdy, kdy budu mít dostatek komentářů, ale ta chuť psát se vždy snižuje, když nemáte žádnou zpětnou vazbu.


Přeji vám tudíž krásný večer a doufám, že jste taky oslavili Earth Hour :o)

The Heels & Claws - 8. Kapitola

22. března 2014 v 22:54 | Charlie |  The Heels & Claws
Téma: TVD (Pouze lidské postavy)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu.
Pozn.: 2000 slov, zatím bez korekce a mého nudného komentáře, protože jsem zatraceně unavená a musím si jít dát cigáro... P.S. Miluji vaše komentáře - jsou moje tajná droga!... Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

The Heels & Claws - 7. Kapitola

15. března 2014 v 23:44 | Charlie |  The Heels & Claws
Téma: TVD (Pouze lidské postavy)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu.
Pozn.: Tři komentáře za mých 2000 slov?! A především, tři komentáře za celých osm hodin strávených u notebooku?! Kde je obvyklých devět komentářů? Deset? Nebo dokonce dvanáct?! Je mi jasné, že na mě musíte být naštvaní, protože nepřidávám zas tak moc pravidelně a navíc jsem tak trochu otočila děj, ale být odměněna - čti potrestána - třemi komentáři? To mi přijde trochu moc brutální. Kdybych měla dostatek času, věřte, že bych povídku přidávala každý den a měla jich hned několik a určitě bych dokončila i mé milované Burning Desire, ale můj volný čas je bohužel limitován a nemůžu s tím nic udělat. Tak jo, má zloba byla konečně vyventilovaná, takže se můžu vrhnout k této kapitole -> Je sepsána z Damonova pohledu. Původně jsem ho nechtěla do povídky vůbec zahrnovat, ale čtu teď jednu báječnou FanFiction ('Auto In' od Goldnox) a zjistila jsem, že Damon je naprosto báječný charakter, se kterým se dá úžasně pracovat. Jen si přiznejme, že Elenu si všichni tak trochu přitváříme k obrazu svému, protože popravdě - kdo se nechce vidět na jejím místě? :o) (Což mi připomíná, že…mám…Ianův…pravý…podpis…a….korálky…a….náramek…a chcete vědět, jak jsem je získala? ZMĚNILA jsem svůj život :o)) (Ale jestli fakt chcete vědět, jak jsem je získala, tak se ozvěte a já vám tu možná hodím článek se stručným popisem a…fotkami.) Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

The Heels & Claws - 6. Kapitola

9. března 2014 v 1:26 | Charlie |  The Heels & Claws
Téma: TVD (Pouze lidské postavy)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu.
Pozn.: 2400 slov a moje VELKÁ omluva za DALŠÍ neaktivitu => prostě už zase nestíhám. A jinak OPĚT HODNĚ MOC DĚKUJI ZA VAŠE KOMENTÁŘE!!! POKRAČUJTE V NICH!!!! Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Ahoj :o)

1. března 2014 v 21:31 | Charlie
Zdarte lidičky!
Nejsem si jistá, zda vám tady tento víkend stihnu hodit novou kapitolku. Dnešek jsem strávila u koníků a jinak jsem celkem zaneprázdněna prací kolem ISF i fotek. Budu se snažit a uvidíme, co mi z té snahy vyjde ;)


Mějte krásný zbytek víkendu!