Duben 2014

Tak zas příště...

26. dubna 2014 v 23:02 | Charlie
Ahojte lidičky!
Moc se vám omlouvám, ale tento víkend (respektive tento týden) nebude žádná nová kapitola. Už od dnešního dne (..a to až do středy) se učím hned na dvě důležité zkoušky a vzhledem k tomu, že se jedná o anatomii a psychologii, musím si dopředu nachystat spoustu materiálů. Naštěstí po těchto náročných zkouškám hned následuje 'mini pauza' v podobě prodlouženého víkendu, takže se vám v této době pokusím sepsat konečně něco lepšího než jsou mé poslední pokusy.


Jinak teď zažívám opět takové to horší období, kdy se sice možná celkem daří, ale všechno je zastíněno obřím mrakem. Paradoxem je, že v takových chvílích jsem de facto skoro vždy nejpracovitější, protože mi vlastně ani nezbývá nic jiného, než se upnout na práci. Nicméně, trochu sluníčka by mi nevadilo :-)))

Don' do that... that... THAT eye thing!
(Or that eyebrow thing?!)

Mimochodem, ISF teď rozjelo spoustu nových projektů a podporujeme mnoho skvělých akcí - každý den na tom strávím přes dvě hodiny - pro bližší info koukněte na náš twitter (@ISF_CZ), anebo rovnou zavítejte na www.isfoundation.com ;-)))
(Pro bližší info mě můžete kontaktovat na mail -> isfoundationczech@gmail.com ;))


Přeji vám nádherný zbytek víkendu!
P. S. Taky milujete Ianův 'click'? ;)

The Heels & Claws - 10. Kapitola

21. dubna 2014 v 15:29 | Charlie |  The Heels & Claws
Téma: TVD (Pouze lidské postavy)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu.
Pozn.: Nevím, co mi je, ale nedaří se mi psát. Za celé Velikonoční prázdniny jsem zvládla sepsat jenom tady tyhle pouhé čtyři stránky (necelých 950 slov) a ještě k tomu nejsem vůbec spokojená s jejich kvalitou. Zkrátka jsem se (opět) zasekla v příběhu... Jenže když jsem zkoušela psát cokoliv jiného (Ian v roli kovboje -> nechám vaši fantazii dotvořit si zbytek scény), taky to nešlo. Možná na mě přichází jakýsi jarní spisovatelský blok, nebo postrádám inspiraci, nebo (jak jsem před časem vymyslela s jedním svým kamarádem) mě zasáhla jarní neuróza, která mi nedovolí řádně používat mozek. Vyberte si jakou výmluvu chcete, ale hlavně mě nezabíjejte... Já se zase vrátím a určitě vytřískám pár tisíc slov navíc, abych vám to vynahradila ;) ...Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Chmýří Pampelišky - 4. Kapitola

12. dubna 2014 v 21:21 | Charlie |  Chmýří Pampelišky
Téma: TVD
Čas: Nenavazuje na žádný specifický moment, ale přibližně první řada seriálu.
Pozn.: Dvě povídky tady mám proto, abych měla o čem psát i v době, kdy má fantazie vázne. Bohužel dnes to vázlo téměř ve všech směrech, ale i přesto se mi podařilo něco zplodit. Jinak - Prosím, komentujte ;)

The Heels & Claws - 9. Kapitola

5. dubna 2014 v 18:22 | Charlie |  The Heels & Claws
Téma: TVD (Pouze lidské postavy)
Čas: Nenavazuje na seriál, ani knihu.
Pozn.: Tentokrát kratší kapitola, zejména o Eleniných pocitech. Trochu postrádám inspiraci, takže zatím přidávám, co mám a možná ještě něco přidám - kdo ví? :o) Přeji hezký víkend a těším se na vaše komentáře!...Zanechte prosím nějaké komentáře - vždy mě inspirují k tomu, jakým směrem se mám v příběhu vydat :o)

Chmýří Pampelišky - 3. Kapitola

1. dubna 2014 v 15:37 | Charlie |  Chmýří Pampelišky
Téma: TVD
Čas: Nenavazuje na žádný specifický moment, ale přibližně první řada seriálu.
Pozn.: Slitovala jsem se nad vámi, a proto tu teď dávám již trochu dříve napsanou, novou kapitolu této povídky. Prolog a první dvě kapitoly byly psány ve směs v třetí osobě a maximálně z Damonova pohledu, ale tahle kapitola už zahrnuje i Elenin pohled. Bohužel ta třetí osoba mi moc nevyhovuje a navíc si myslím, že takhle se dá mnohem lépe vyjádřit to citové šílenství ;) Samozřejmě, přepněte na běžné, upíří Mystic Falls! Jinak - Prosím, komentujte ;)