Červen 2014

Přidám, nepřidám.. ?

14. června 2014 v 22:43 | Charlie
...toť otázkou!

Milí zlatí,
dnes i včera jsem nebyla doma. Po dlouhé době se mi konečně naskytla příležitost opět se dostat na koníky a já toho využila. Bohužel mi tím pádem byl odepřen čas vhodný ke psaní a já tak nemám ani čárku. Je mi to líto, ale slibuji, že přes prázdniny vám ta moje selhání určitě vynahradím! ;) Možná se mi podaří něco sepsat už přes týden, ale netuším.


Jinak v pondělí mám poslední test z anatomie, tak držte palce! Taky jsem teď celkem ponořená do ISF, tudíž ten volný čas je zase o něco kratší. Občas se za to stydím, ale vše, co dělám, je pro dobrou věc. Berte to tedy pozitivně :))


Nakonec vám chci poděkovat za komentáře. Jsou úžasné! Pamatujete si ještě na mou poslední anglickou povídku 'Strip My Mind'? Je teď v on-line verzi na Wattpadu -> http://www.wattpad.com/54413220-strip-my-mind -> a já budu ráda za přidání komentáře, nebo třeba jenom pouhé přečtení. Děkuji!

Chmýří Pampelišky - 5. Kapitola

7. června 2014 v 20:21 | Charlie |  Chmýří Pampelišky
Téma: TVD
Čas: Nenavazuje na žádný specifický moment, ale přibližně první řada seriálu.
Pozn.: Ano, číslo sedm žije! Mám za sebou tři týdny nejbrutálnějšího zkouškového hororu, jaký jsem kdy zažila. Kamarádka, co chodí na medinu, si ze mě ustavičně dělá srandu - když vezmete v poměru, co se na zdravce učím já a co musí ona splňovat na vysoké, je to jako srovnávat pohádku o Šípkové Růžence s American Horror Story. Každopádně se nyní snažím vrátit do normálu, hlavně psychicky, protože poslední dny mi opravdu daly zabrat. Za necelé dva týdny mě ještě čeká zkouška z Anatomie a to už snad bude všechno. Yeah, finally! No a co k tomuto příspěvku? Skoro jsem to psaní chtěla zabalit. Moje unavená mysl není zrovna dvakrát kreativní a ještě k tomu teď zase řádím kvůli ISF (Ian je nový UNEP Goodwill Ambassador! Yeah, finally!). Nakonec jsem si však vzpomněla na vaše poslední komentáře (především k mému pokusu jménem 'Ujíždím na Red Hot Chili Peppers), pustila si do uší nějakou motivační rádoby relaxující 'sračku' z YouTube a sepsala 2000 slov. Heels & Claws je pro mě momentálně tak trochu těžší šálek kávy, a proto volím Chmýří Pampelišky. Také poslední dobou přemýšlím nad znovuotevřením Burning Desire nebo i Fear Changes Us (opět díky vřelým komentářům -> vážně si je čtu!!). Uvidíme, co z toho bude... Jinak - Prosím, komentujte ;)