Červenec 2014

Ejchuchů

27. července 2014 v 17:21 | Charlie
Ahoj! :)


Musím vám upřímně potvrdit, že život se umí přetočit rychlostí světla. Jeden den je všechno fajn a ten druhý je všechno… Vy víte kde. Ale všechno zlé je pro něco dobré, a proto se nevzdávám. Bolest samozřejmě bolí, avšak také dodává potřebnou sílu. Vypořádat se se zlobou je sice podstatně horší, ovšem právě takové city vás popohání kupředu. Takže si pamatujte, že důležité stále zůstává nevzdávat se. Co tě nezabije, to tě posílí.


Teď nějaké nezbytné informace kolem povídek a mého psaní. Už jste si nejspíše všimli, že jsem nadobro ukončila Burning Desire - tedy minimálně první řadu. Tahle povídka měla mé srdce, protože jsem Loren tak trochu propůjčovala svůj vlastní charakter, své sny, nálady a chování. Problémem je, že jsem v průběhu psaní zažívala mnohé spisovatelské obtíže a místo toho, abych počkala na jejich vyřešení, tak jsem psala nesmysly. Můj perfekcionalismus mi bohužel nedovolí s povídkou pokračovat.


Potom tady máme The Heels & Claws. Moje druhá nejúspěšnější povídka, naneštěstí také pokažená spisovatelskými kiksy. V současné době stále nevím, kam mám s příběhem dále směřovat. Dokonce jsem se pokoušela vyhledat podobné povídky, ale nijak zvlášť nepomohly v inspiraci. Pokud máte nějaké nápady, nebojte se mi ozvat (komentáře) - ostatně píšu pro vás, takže mi záleží hlavně na vašich názorech.


A nakonec Chmýří Pampelišky. To je zřejmě jediná povídka na tomto blogu, která se mi ještě zdá v pořádku, neboli, kterou jsem ještě nestačila zmrvit. Možná to je tím, že nad příběhem a ani nad psaním moc nepřemýšlím. Každopádně se pokusím dotáhnout ji do nějakého srozumitelného konce.

Ale mám i pozitivní zprávy. Rozepsala jsem novou jednorázovou povídku a pár dalších je také na cestě. Také chci přeložit jeden krátký příběh (20 000 slov je málo, že jo?) a poté na něj zkusit navázat vlastní tvorbou. To vše je ovšem ve hvězdách a jenom čas ukáže, co se z toho vyklube.

Přeji Vám krásný den a milujte Iana!'Láska k tobě mě popohání dál. Jsem s tebou. Vždy a všude.'