Srpen 2014

The Beauty Of You

30. srpna 2014 v 23:25 | Charlie |  Jednorázovky
Můj dárek pro vás k zakončení těchto dlouze-krátkých prázdnin. Tahle malá story mi trvala sepsat prakticky celý srpen. Dovedla mě k ní nabraná inspirace ze čtení, ale podstatu příběhu jsem si upravila k obrazu svému.

Ještě než se pustíte do čtení, musím vás upozornit na pár důležitých věcí: Elena je zde člověkem. Damon je zde upírem. Vzájemně se neznají a jejich minulost nemá nic společného s Katherine. V průběhu celé story průběžně střídáme jejich pohledy a nenechte se prosím zmást tím začátkem - je to náhled to blízké budoucnosti.Truths and Lies and Photographs - 1. Kapitola (Překlad) II.

8. srpna 2014 v 17:29 | Charlie |  Truths and Lies and Photographs
Blog nechápe, že článek má více než 4000 znaků, a já už jsem táááááák vytočená (štvu se s editací už dvě hodiny!!), že jej raději (prozatím) rozdělím na dvě poloviny. Omlouvám se za nepříjemnosti!

Truths and Lies and Photographs - 1. Kapitola (Překlad)

8. srpna 2014 v 16:44 | Charlie |  Truths and Lies and Photographs
Pokračování (do kapitoly páté pouze překlad) povídky na motivy původního originálu "Truths and Lies and Photographs" autorky "Athazagoraphobiac" z webu FanFiction.net.

*All credits go to the respective owners.*· Popis: Rozzlobená, samotná a frustrovaná Elena se po smrti svých rodičů stěhuje do Mystic Falls. Zde musí znovuobjevit kým je, přičemž získává nechtěnou pomoc od dvou velice odlišných bratrů Salvatorových. V příběhu jsou všichni lidé (AU/AH).
· Pozn.: Na webu jsem se už před dlouhým časem začetla do téhle povídky, ale bohužel má jen čtyři kapitoly. Po úspěchu s vánoční jednorázovou "Love In The Darkness" jsem se tedy rozhodla vám tyto čtyři kapitoly přeložit a posléze tvořit své vlastní. Snad se vám bude příběh líbit! (Dejte vědět v komentářích ;)) A prosím, berte na vědomí, že překlad i příběh samotný je poněkud upraven k obrazu mému.